Kontakta oss

Kom i kontakt
med oss

Har du frågor eller är intresserad av att veta vad vi kan hjälpa dig med. Fyll i formuläret till höger, så kontaktar vi dig inom kort.

Eller ring oss på nr: +46 (0) 21 50 500

STE.s Ekonomichef Matilda Wener Petersén

Göran Petersén

VD

+46 73 066 20 24

goran@svenskatakelement.se

Matilda Wener Petersén

Ekonomichef

+46 70 951 47 18

matilda@svenskatakelement.se

Charlotta Tingstedt

Försäljningschef

+46 73 222 23 55

charlotta@svenskatakelement.se

Viktoria Petersén

Affärsutvecklare

+46 73 065 02 70

viktoria@svenskatakelement.se

Mathias Dahlvik

Konstruktionschef

+46 70 392 09 25

mathias.dahlvik@svenskatakelement.se

Fredrik Dunder

Produktionschef

+46 73 063 62 46

fredrik.dunder@svenskatakelement.se

Mathias Johansson

Säljare

+46 73 054 11 63

mathias.johansson@svenskatakelement.se

Andrea Johnsson

Konstruktör/Miljöansvarig

+46 73 063 06 38

andrea.johnsson@svenskatakelement.se

Andreas Axelsson

Konstruktör/Leveransansvarig

+46 76 941 41 20

andreas.axelsson@svenskatakelement.se

Emilia Borin

Konstruktör

+46 76 422 00 03

emilia.borin@svenskatakelement.se